Tartu linn ootab oktoobrikuisele giidide atesteerimisele

Tartu linna giidide atesteerimiste ajakava 2019

27. september  – atesteerimisele registreerimise tähtaeg, teematuuride atesteerijad peavad koos registreerimissooviga saatma ka teematuuri(de) kavandi(d).
14. oktoober  – konsultatsioon (täpsem kellaaeg ja koht selguvad pärast registreerimise lõppu  30. septembri õhtuks). Konsultatsiooni esialgne prognoositav algus on 16.30.
21.-24. oktoober  – kirjalik minitest ja praktilised eksamid (jalgsiekskursioonid). Kuupäevad ja kellaajad määratakse atesteerimisliigiti kindlaks pärast seda, kui on selgunud, kui palju atesteeritavaid grupiti on, st pärast registreerimise lõppu (hiljemalt 4. oktoobril).

Eksamile registreerumisel tuleb kirjale lisada maksekorralduse koopia ja digitaalne dokumendifoto. Makse tegemisel märkida selgitusse oma nimi ning kindlasti on oluline eraldi välja tuua, millisel atesteerimisel soovitakse osaleda – teematuuride atesteerimisel või kordusatesteerimisel ning mis keeles/keeltes eksameid sooritada tahetakse.

Teematuuri teemakavand(id) tuleb saata koos registreerumiskirjaga. Registreerimine toimub Tartu Külastuskeskuse e-posti kaudu: info@visittartu.com.

Atesteerimine on tasuline: nii teematuuri atesteerimine kui ka kordusatesteerimine maksab 20 eurot. SA Tartumaa Turismi arveldusarve number: EE242200221012304942

NB! Atesteerimisele lubatakse vaid need, kes on tähtaegselt registreerunud ning vajalikud dokumendid/tõendid esitanud.